Příspěvky: 71
Zaregistrován
17. 2. 2012
Koukal jsem i na zásobníky FILUX, mají zasunuté pásky. Líbí se mi to zpracování. Avšak mají pouze jeden ochranný mezilist. Lepené pásky se mi po čase ve starších zásobnících místy uvolňovaly a známky propadávaly. Nerad bych své zoubkované miláššky naháněl po pokoji. Výběr zásobníků a alb je opravdu obrovský a člověk jenom kouká.
Příspěvky: 42
Zaregistrován
10. 4. 2014
Zdravim, poradte nejaky zasobnik na znamky. Kupil som si pred rokom 3x 60stranove Collecta s ciernymi listam. Z daju sa mi tie listy tenke a navyse znamky sa v nich prehybaju, cim to je?
Příspěvky: 1 796
Zaregistrován
23. 10. 2010
Doporučuji pročíst tarší příspěvky, za mne zásobníky Leuchtturm
Příspěvky: 35
Zaregistrován
17. 2. 2014
Ja osobne uprednostňujem zásobníky značky Filux
Příspěvky: 10 878
Zaregistrován
6. 2. 2009
Tiež sa prikláňam zásobníkom FILUX. Overená, stará značka.
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Příspěvky: 6
Zaregistrován
16. 4. 2015
Po důkladném pročtení různých fór a nabídek bych se rád zeptal na jednu věc. Protože jsem nenašel jednoznačnou informaci.
Na své sbírky používám vesměs zásobníky FILUX s bílými listy. Nedávnou se mi dostal do ruky zásobník Lindner s černými listy. Velice se mi zamlouvá a rád bych si v budoucnu na některé části své sbírky zásobníky Lindner pořídil. Potřebuji ale bílé listy a sem směřuje můj dotaz.
Jednoznačně preferuji čiré pásky. Dost často jsem ale narazil ne informaci, že bílá provedení zásobníků mají pásky pergamenová. U některých internetových obchodů nebyla informace o páskách žádná.
Rád bych se zeptal, zda se dají sehnat Lindner zásobníky (dejme tomu 32, 30, ale i méně listů) v provedení bílé listy a čiré pásky.
A případně zda lepené pásky dobře drží a nedochází po čase k jejich odlepení. Samozřejmě, že své sbírky mám uloženy v suchu.
Děkuji za případnou odpověď.
Příspěvky: 10 878
Zaregistrován
6. 2. 2009
To nemharap = nehrizie 😉 : Ja osobne som sa ešte nestretol s zásobníkmi Lindner biele listy číré pásky. Vždy len s pergamenovými. Možno najlepšie by bolo spýtať priamo predajcu, či má v ponuke.
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Příspěvky: 4 639
Zaregistrován
30. 11. 2006
Osobně jsem se s tím také nesetkal. Většinou jsou bílé listy vždy pergamenové. Pro mne je to nejlepší materiál pro uložení známek. Nejbezpečnější.
https://www.infofila.cz/ ... on-line magazín plný filatelie a sběratelství
https://eshop.infofila.cz/ ... eshop pro všechny sběratele
https://pomfila.cz/ ... eshop na filatelii, filokartii, numismatiku, notafilii, odznaky
https://www.worldphilately.com/ ... katalog - ceník poštovních známek
https://www.filokartie.cz/ ... on-line magazín plný filokartie
http://www.numin.cz/ ... on-line magazín - numismatika - notafilie
Příspěvky: 6
Zaregistrován
16. 4. 2015
Já už si za ta léta, co používám zásobníky Filux, nedovedu ani představit, že bych měl v zásobníku jiné než čiré pásky. Na pergamenové bych si už nezvykl. Ano, má také dvě takové (starší) alba, ale tam ukládám pouze přebytky. No nic, budu muset i nadále zůstat u alb z Brna, protože na černé listy se mi neražené známky dávat moc nechce.
Děkuji vám oběma za poskytnuté informace.
Příspěvky: 4 195
Zaregistrován
7. 6. 2010
stare zasobniky znacky Abria mali biele listy a cire pasky ale jedna sa o starsie typy zasobnikov cca 20-30 rokov stare :-), tie nove Lindner, Leuchturm, Safe pouzivaju len pergamenove pasky na biele listy. Osobne ich uz roky pouzivam a nedam na ne dopustit. Znamku ako cistu skvelo ochrania. Nevyhoda hrubych zasobnikov 30-32 stranovych je ta, ze listy sa obcas lamu, alebo su zle zlepene. Doporucujem max kupovat 16 stranove.
http://www.infofila.cz/dziak-jan-autor-157
moje články
Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.